Jídelní lístek


Od září 2019 končí ve školní jídelně papírové stravenky, které nahradí čipový systém. Budete si moci vybrat, zda si pořídíte čipy (vratná záloha 100 Kč), nebo ISIC kartu se zabudovaným čipem.

ISIC kartu si budete moci vyřídit již nyní přes sekretariát školy za zvýhodněný poplatek 290 Kč (s platností od září t. r. do prosince roku následujícího s možností prodloužení platnosti koupením validační známky za poplatek 180 Kč) – platí pro studenty OA a SOŠZE, Žatec, p. o.

Pokud si ISIC kartu vyřídíte do 30. 06. 2019, budete ji moci využívat ihned od 2. září 2019 ve školní jídelně. Pokud necháte pořízení ISIC karty až na září, musíte počítat s tím, že vyhotovení karty trvá 14 dní, a tak budete muset pro výdej oběda nejprve používat čip (vratná záloha 100 Kč).

Přihlášku ke stravování na školní rok 2019/2020 si můžete již nyní vyzvednout u vedoucí školní jídelny, v prostorách před sekretariátem OA (u formulářů Potvrzení o studiu), na sekretariátu ZE, nebo vytisknout na webových stránkách školy.

Žádost o vystavení průkazu obdržíte spolu s průvodním dopisem u třídních učitelů nebo v září společně s přihláškou ke stravování.

Kromě využití ve škole na vás čeká spousta slev a výhod (více na www.isic.cz).

 Co je ISIC?

ISIC (International Student Identity Card) je jediný celosvětově uznávaný doklad prokazující status studenta střední, vyšší odborné nebo vysoké školy a vybraných jednoletých pomaturitních studijních oborů. Průkaz vydává světová organizace ISIC Association pod záštitou UNESCO, to již více než 65 let!
Kromě mezinárodního uznání statusu studenta na držitele čeká velké množství výhod po celém světě. ISIC je platný ve 130 zemích, takže jej můžete dohromady uplatnit na více než 130 000 místech, z toho Vás čeká přes 2 200 slev jenom v ČR. ISIC také funguje jako doklad o studiu ve veřejné dopravě v ČR.

Průkaz ISIC může být vystaven studentům SŠ, VOŠ a VŠ, a to pouze studentům prezenčního studia na školách působících v ČR. Není stanovena žádná věková hranice, platí pouze omezení dle školy.
Platnost průkazu je vždy od začátku září jednoho roku do konce prosince následujícího roku.

Existují dva druhy průkazu ISIC – jednorázový průkaz, který si můžete koupit online či v síti našich agentských prodejců, nebo rozšířenější školní průkaz ISIC, který vydávají přímo samy školy: ať střední nebo vysoké. Platnost školního průkazu je možné jednoduše prodloužit – více informací o možnosti prodloužení platnosti vám poskytne kontaktní osoba na vaší škole.