Kurzy a kroužky

Adaptační kurz pro 1. ročníky – září 2024

Bližší informace pro účastníky Adaptačního kurzu zde —>

Lyžařský kurz OA a SOŠZE Žatec 2024

Zasíláme první informace k lyžařskému kurzu v Rakousku. Termín: 17. 3. – 22. 3. 2024. Cena je včetně skipasu a polopenze:
9 100,- Kč pro studenty nar. do r. 2003, starší pak platí 9 700,- Kč. Platba je možná rozložit na dvě splátky na účet školy 3140900207/0100 s poznámkou Rakousko+jméno. Posíláme ještě odkaz na skiareál: https://www.snowtrex.cz/rakousko/lienz/lyzarske-stredisko.html 
V příloze je také přihláška, kterou dostanete i na hodinách TEV. Termín odevzdání je do konce listopadu! Těšíme se na pěkné lyžování.

Přihláška zde

Podporujeme podnikání našich absolventů

Bývalý student školy Dominik Hrdlička zakládá moderní webovou aplikaci https://veenice.cz, která umožňuje uživatelům najít a nabídnout různé aktivity a služby v oblastech jako jsou kurzy, vzdělávání, sport, zábava, práce a volnočasové aktivity. Tato společnost spojuje nabídku a poptávku na jednom místě, což umožňuje uživatelům snadno najít to, co hledají, nebo nabídnout své služby ostatním. Můžeme ho podpořit také v získávání grantů hlasováním na https://www.nastartujtese.cz/projekty?projects-sort-by=dle-poctu-hlasu nebo zapojením do aplikace jako ten kdo nabízí službu, nebo jako ten, co ji vyhledává. Informace: https://veenice.cz

Poznávací zájezd s turistikou do Londýna

Termín: duben 2024 (termín bude upřesněn dle letenek)

Cena: 10. 500,- Kč (závazná záloha 3.500,-Kč do 30. září 2023)
(Cena zahrnuje: zpáteční letenku vč. letištních tax, příruční zavazadlo do 10 kg. Ubytování v hotelu se snídaní, transfer do hotelu, celodenní jízdné po městě MHD)
+: 3. 400,- Kč LONDON PASS (vstupné do památek, fotbalového stadionu, půjčovné kol)
Cena nezahrnuje: obědy, večeře, cestovní pojištění

Program:
1. den cesta do Londýna – přesun z letiště do hotelu – seznámení se s městem – mrakodrap Shard (podle času London Bridge Experience)
2. den Greenwich, loď Cutty Sark, plavba lodí, Westminster Abbey, London Eye, Traffalgarské nám., Leicester nám, projížďka na kolech po Londýně s anglicky mluvícím průvodcem.
3. den Tower of London, Tower Bridge, projížďka doubledeckerem, katedrála St. Paul’s, Globe divadlo, Covent Garden
4. den Buckingham Palace, Piccadilly nám., prohlídka fotbalového stadionu Arsenal, nákupy a odlet domů

V případě zájmu kontaktuje vyučující: Sluková, Voráčová, Kalivodová

Skip to content