Kariérové poradenství

Kariérové poradenství – nabídka zaměstnání

STUDUJ.TO – Přehledná cesta ke vzdělání!


Společnost Elektrizace železnic Praha a.s. se více než 67 let specializuje na vývoj, projektování, výrobu a montáž pevných trakčních zařízení pro železnici a městskou hromadnou dopravu. Nejdůležitějším produktem jsou trakční vedení pro železnici, tramvajovou a trolejbusovou dopravu.


Veterinární klinika pro malá zvířata v Berouně – Králově Dvoře přijme veterinární asistentku – absolventku zemědělské školy bez praxe.  Zajímavá práce na špičkově vybavené klinice bez nočních pohotovostí na dobu neurčitou. V případě zájmu zašlete svůj životopis na email vetklin@seznam.cz

MVDr. Václav Mráz, tel. 724 049 214
Veterinární klinika Anděl
Pod Hájem 524
Králův Dvůr
www.veterina-andel.cz


Práce v Žatci. Vyhledávejte mezi 195.000+ aktuálních nabídek práce. Plný, dočasný a částečný úvazek. Informace o zaměstnavatelích. Nabídka pracovních míst z řady nejznámějších společností, které nabízejí zaměstnání v Žatci.
Rychle & Zdarma. Začněte svou kariéru již dnes!Jde o možnost pro mladé lidi, jak po škole navázat, kde začít. V Čechách působíme prostřednictvím naší dceřiné společnosti AGRI CS, pobočky v Tišicích, Kněževsi, na jihu pak Rybníky a Přeštice, kromě toho je zde několik dealerských subjektů.

Pravidelně aktualizujeme volné pracovní pozice: https://www.agrotec.cz/kariera/prehled-volnych-pozic?regions=stredocesky-kraj%E2%80%91plzensky-kraj%E2%80%91karlovarsky-kraj%E2%80%91ustecky-kraj

Obsazujeme místa mechanik, prodejce zemědělské techniky a další návazné pozice (referentka, produkt manažer(ka) apod.)

Společnost AGRI CS, patřící do skupiny AGROTEC Group. Zabýváme se prodejem a servisem zemědělské techniky značek CASE IH, STEYR, SIP, MacDon a pod. Trvale rozšiřujeme pobočkovou síť, ale také rozsah a kvalitu prodejních a poprodejních služeb.

Aktuálně hledáme: https://www.agrics.cz/spolecnost/kariera-u-nas

Pavel Kašuba
HR marketingový a náborový specialista

Skip to content