Kariérové poradenství

Nabídka zaměstnání

Práce v Žatci. Vyhledávejte mezi 195.000+ aktuálních nabídek práce. Plný, dočasný a částečný úvazek. Informace o zaměstnavatelích. Nabídka pracovních míst z řady nejznámějších společností, které nabízejí zaměstnání v Žatci.
Rychle & Zdarma. Začněte svou kariéru již dnes!


Pro absolventy


Nastartování kariery již na škole

Rádi bychom vás informovali, že naše škola byla vybrána do pilotního projektu JOB Start, který za finanční podpory dánské nadace Velux Foundations organizuje nezisková organizace Nadání a dovednosti o.p.s. Více informací o projektu najdete zde: https://www.careerboostacademy.cz

Program je určen pro studenty 3. ročníků a bude probíhat tento školní rok prostřednictvím série workshopů podporujících osobní a kariérový rozvoj. V rámci tohoto projektu se studenti účastní série vzdělávacích seminářů, získají přístup k osobnostnímu testu a následně 1 hod on-line konzultace s profesionálními kariérními poradci – vše zdarma. 

Cílem programu je identifikování silných stránek a talentů každého studenta a individuální nasměrování jeho dalších vzdělávacích nebo kariérních kroků tak, by nejlépe vyhovovaly jeho schopnostem. 

Výstupem programu bude souhrnná zpráva s doporučeními, se kterou je možné dále pracovat. 

Mgr. Jiří Karas

Skip to content