Veletrh fiktivních firem

9. regionální veletrh fiktivních firem Žatec 2022 – online

2. – online veletrh fiktivních firem v Žatci

Dne 10. února 2022 se uskuteční veletrh studentských fiktivních firem v Žatci na Obchodní akademii a Střední odborné škole zemědělské a ekologické,
Studentská 1354.

REGISTRACE NA VELETRH A PROPOZICE

www.oazszatec.cz-veletrh-fiktivnich-firem-propozice-veletrh-zatec-2022


Ohlédnutí za 8. regionálním veletrhem

PRVNÍ ONLINE VELETRH S MEZINÁRODNÍ ÚČASTÍ ZVLÁDLA ŠKOLA NA JEDNIČKU.

Dne 18. 2. 2021 uspořádala OA SOŠZE Žatec online veletrh fiktivních studentských firem v marketingové soutěži o nejlepší logo, leták, slogan a webové stránky. Do veletrhu se přihlásilo přes 60 studentských firem středních škol z celé ČR a také Slovenska. Jednalo se převážně obchodní a podnikatelské střední školy. Interaktivní pořad vysílaný přes MS Teams a stream sledovalo přes 200 žáků a učitelů.” V prezentaci jsme představili také naše město a školu, dali prostor pro video či audio vstupy hlavním aktérům a celý pořad doplňovali vyhodnocením jednotlivých kategorií spolu s odbornými komentáři hodnotitelů z řad odborné veřejnosti”. doplňují moderátoři celé akce –  žáci 4. ročníku Kateřina Mullerová a Vojtěch Sobotka. Rádi bychom touto cestou také poděkovali Metropolitní univerzitě Praha za zajímavé vstupy a především porotě v podobě pana Vávry, Ing. Kučery, Centru fiktivních firem a naší komisi ekonomů a informatiky. Domácí studentské firmy “Svět dronů” a “Frčíme, s.r.o” získali umístění mezi 3 nejlepšími firmami. Studentům a jejich vedoucím velmi gratulujeme. 

A zde výsledky jednotlivých soutěží:

LETÁK

LOGO

SLOGAN

WEBOVÉ STRÁNKY

Výsledkové listiny:

Soutěž – Slogan
Soutěž – Logo
Soutěž – Leták
Soutěž – Webové stránky

Pro ty, kteří neměli možnost sledovat online přenos z vyhlášení výsledků veletrhu, máme zde záznam. Vzhledem k tomu, že došlo ke zhoršení zvuku při hodnocení hodnotiteli, níže přikládáme jejich vyhodnocení v samostatných zvukových souborech. Vzhledem k našemu prvnímu online veletrhu, kde bylo přihlášeno 61 fiktivních firem, nám promiňte drobné chybičky. Děkujeme za pochopení a nyní již zmíněný záznam.

8. Veletrh fiktivních firem Žatec
Hodnocení – Karel Vávra
Hodnocení – Ing. Petr Kučera
Hodnocení – Zdeněk Müller

Propozice

 
Propozice k 8. regionálnímu veletrhu fiktivních firem 2021 v Žatci zde.
Skip to content