Informace k systému Bakaláři

Vážení rodiče, milí žáci,

do školního informačního systému BAKALÁŘI můžete vstoupit pokud znáte správné přihlašovací jméno a heslo, které získáte na začátku školního roku od třídního učitele nebo přes nabídku ZAPOMENUTÉ HESLO.

(Je v provozu systém, který Vám umožní v případě, že jste zapomněli své přihlašovací údaje, si je vygenerovat sami, stisknutím odkazu ZAPOMENUTÉ HESLO v přihlašovací obrazovce Informačního systému. Systém Vám zašle do Vaší školní poštovní schránky instrukce k obnově hesla.)

Do systému BAKALÁŘI (Informační systém) lze vstoupit dvěma způsoby:

Přes internetový prohlížeč (Microsoft Edge nebo Google Chrome) na adrese https://www.oazszatec.cz z nabídky BAKALÁŘI – Informační systém

(V případě nefunkční internetové aplikace BAKALÁŘI – Informační systém použijte ve svém internetovém prohlížeči nabídku Historie a vymažte historii svého prohlížeče. Potom postupujte výše popsaným způsobem.)

Přes aplikaci v chytrém telefonu nebo tabletu – stáhněte přes Google Play pro Android nebo Apple Store pro IOS – zde je nutné vyhledat v prvním kroku školu a po jejím vyhledání se automaticky doplní adresa Bakalářů školy na https://oazszatec.bakalari.cz.

(V případě nefunkční mobilní aplikace Bakaláři si prosím po odhlášení zkontrolujte a opravte nastavení adresy. Správná je https://oazszatec.bakalari.cz nebo zvolte Vyhledat školu a tam je výše uvedená správná certifikátem zabezpečená adresa.)

V případě dotazů nebo problémů se obraťte na třídního učitele nebo IT specialistu školy.

Skip to content