Erasmus+

Krátkodobé projekty mobilit pro žáky, pracovníky a vzdělávané osoby v odborném vzdělávání a přípravě na Maltu a do Španělska! Z celkového počtu 215 žádostí jich bylo schváleno pouze 40. Naše škola uspěla jako jedna z nejlepších na 12. místě!

Projekt je určen pro žáky 3. a 4. ročníků, ve věku 17-18 let, kteří jsou starší, mají větší část studia na naší škole za sebou, jsou vyspělejší a mají jasnější představy, co chtějí dále v životě dělat. Projektové aktivity pro žáky:

a) ekonomických oborů (Ekonomické lyceum, Obchodní akademie) – zaměřené na administrativu, marketing, obchod, pro žáky dobře jazykově vybavené v anglickém jazyce
Mobilita č. 1 pro 10 žáků + 2 doprovodné osoby, Španělsko – Granada, podzim 2024/jaro 2025

b) polytechnického oboru (Agropodnikání) – zaměřené na ekologické zemědělství pro žáky dobře jazykově vybavené v anglickém jazyce
Mobilita č. 2 pro 10 žáků + 2 doprovodné osoby, Španělsko – Malaga, podzim 2025

V rámci projektu počítáme také s aktivitami zaměřené na rozvoj jazykových znalostí pedagogických pracovníků, a to konkrétně pro 4 pracovníky, každý na 5tidenní intenzivní/metodický jazykový kurz v zahraničí – Malta.

Pro tyto aktivity byli vybráni pedagogové:
– 4x učitelé cizích jazyků – anglického jazyka
– termín: podzim 2024

Do konce května proběhne porada všech zainteresovaných a následně budeme vybírat žáky a doprovod.

Mgr. Jiří Karas – ředitel školy

Skip to content