Naši žáci uspěli v obhajobách odborných prací

Dne 11. 4. 2024 se na Univerzitě J.E. Purkyně konalo krajské finále středoškolské odborné činnosti středních škol. V silné konkurenci uspěli žáci naší školy v oblasti ekonomie, zdravotnictví a zemědělství. Student 4.L Danilo Rotko zvítězil v oblasti ekonomie před porotou z VŠE a UJEP zajímavou prací na téma: Inflace. Danilo prokázal vysokou odbornou úroveň především výbornou obhajobou práce a zaslouženě vybojoval postup do celostátního finále, které se uskuteční v červnu v Pardubicích. Na stupně vítězů se probojovala také Katřina Šmídová ze třídy 4.L, která odbornou prací na téma antikoncepce získala krásné 3. místo v Ústeckém kraji. Pěknou pátou příčku pak obhájila Karolína Vostrá, která zastupovala zemědělskou sekci. Všem účastníkům gratulujeme a  děkujeme za vzornou reprezentaci školy a města.

Mgr. Jiří Karas

Skip to content