Na veletrh přijelo 18 firem

Ve středu 8. února naše škola OA SOŠZE Žatec pořádala 10. ročník Regionálního veletrhu fiktivních firem. Své výrobky a služby přijeli nabízet pracovníci 18 firem z blízkého i vzdálenějšího okolí – z Mostu, Ústí nad Labem, Plzně, Prahy. Naši školu reprezentovaly firmy KeyLock Security, s. r. o. žáků 3. OA a Květiny s láskou, s. r. o., kterou provozují žáci 3. L. Obě firmy na veletrhu na domácí půdě zúročily zkušenosti z předchozích veletrhů a zabodovaly ve všech vyhlášených soutěžích. Firma KeyLock Security obsadila 1. místo v královské disciplíně o nejlepší stánek a v divácké soutěži získala 2. místo. Květiny s láskou se umístily dvakrát na 1. místě, a sice v soutěži o nejlepší leták a v soutěži o nejlepší slogan. Navíc tato firma získala bronz v soutěži o nejlepší katalog.

Výsledky 10. veletrhu fiktivních firem Žatec 2023

Soutěž o firemní leták

Soutěž o katalog

Soutěž o nejlepší stánek

Soutěž o reklamní slogan

Divácká soutěž o nejlepší stánek

Skip to content