Český cestovatel a fotograf v aule školy

Dne 1. listopadu jsme přivítali v aule naší školy českého cestovatele a fotografa Lukáše Sochu, který u příležitosti 100. narozenin pana Miroslava Zikmunda uskutečnil se svým kamarádem v roce 2018 výpravu po stopách euroasijské cesty jeho a pana Jiřího Hanzelky  z let 1959 – 1964. Velice atraktivním způsobem přiblížil žákům prvních a druhých ročníků obchodní akademie zajímavosti a zážitky z jejich putování i z cesty jejich předchůdců. Žáci byli skutečně nadšení. Poutavé vyprávění bylo doplněno řadou fotografií, videí i záběrů z dronu. Překvapující bylo i porovnání stejných míst v současnosti se záběry pánů Hanzelky a Zikmunda před 60 lety. Díky přednášce získali žáci naší školy mnoho nových a zajímavých informací.

Ing. Petr Tupý, MBA

Nebyly nalezeny žádné obrázky

Skip to content