Turnaj středních škol ve volejbale – zlatá pro naše chlapce

Velká tělocvična naší školy se stala ve středu 13. dubna místem soupeření středních škol lounského okresu nad (leckdy i pod) vysokou sítí. Obou kategorií se zúčastnily (bohužel) jen tři týmy.

V dívčí skupině získal prvenství po dvou přesvědčivých výhrách tým Gymnázia Žatec, jehož sestavu tvořily hráčky místního Severu. Naše žákyně (v sestavě: S. Ryšková, K. Dvořáková, S. Vavríková, V. Váchová, M. Dosedělová, L. Karásková, M. Borovičková, K. Krejčová, E. Bartoňová) si vítězstvím nad týmem Gymnázia Václava Hlavatého Louny připsaly cenný skalp a skončily druhé.

Turnaj chlapců přinesl mnohem vyrovnanější zápasy, kdy každý ze tří týmů dokázal jednou zvítězit. Z výhry v turnaji se tak mohl po konečných součtech radovat tým pořádající školy, hrající ve složení: P. Vrána. A. Khol, O. Halíř, M. Kořán, M. Dvorský, P. Slach a J. Škarda. K vítězství a postupu do krajského kola (tréninkové soustředění před turnajem bude potřeba) našim volejbalistům blahopřejeme.

Poděkování za organizačně dobře zvládnutý turnaj, který proběhl v přátelské velikonoční atmosféře a za bouřlivého povzbuzování fanoušků, patří komisi učitelů tělesné výchovy.

Konečné pořadí

Dívky: 1. Gymnázium Žatec, 2. OA a SOŠZE Žatec, 3. Gymnázium V. H. Louny

Chlapci: 1. OA a SOŠZE Žatec, 2. Gymnázium Žatec, 3. Gymnázium V. H. Louny

Skip to content