Škola se otevřela veřejnosti

Prohlídka školy, diskuse s žáky a učiteli, soutěže a vědomostní kvízy v klidné atmosféře příchozích vánočních svátků. Takové dny si připravila pro širokou veřejnost OA SOŠZE Žatec. V pátek 10. 12. 2021 zahájila škola DOD sportovním turnajem základních škol ve florbalu. Vítězem se v kategorii chlapců stali žáci ZŠ Jižní, v kategorii dívek pak ZŠ Petra Bezruče. V odpoledních hodinách pak probíhal interaktivní den v učebnách a areálech obou sekcí: obchodní i zemědělské. V 15 hodin byli předány věcné ceny vítězům v soutěži finanční gramotnosti – Mladý ekonom. Vítězem se stala Aneta Vacířová a získala bezdrátová sluchátka, stejně jako soutěžící na dalších medailových místech. Školu navštívilo mnoho zájemců i bývalých absolventů, kteří se rádi do naší školy vracejí, aby inspirovali současné studenty v profesní dráze nebo na vysoké škole. Děkuji kolegům i žákům za skvělou organizaci a reprezentaci naší školy.

Jiří Karas, ředitel školy

Skip to content