Volejbalové klání učitelů dopadlo na výbornou

Již 69. ročník pravidelného setkávání obchodních akademií ze Žatce, Rakovníka a Slaného s názvem Memoriál Jiskry a Pobudy se tento rok uskutečnil v Rakovníku 26. 11. 2021. Setkání je doprovázenu miniturnajem učitelů ve volejbalu a společenském setkání. Naše škola přijela ve složení: Sekera, Karas, Voráčová, Sluková, Baštýř, Filingerová, Filinger.  V turnaji jsme sice podlehli favorizovanému Rakovníku, ale následně zvítězili nad týmem Slaného. Ziskem stříbrných medailí byl tým kapitánky Voráčové spokojený. Po turnaji následoval malý kulturní program a výměna zkušeností partnerských škol. Moc děkujeme pořadateli OA Rakovník za organizaci a milou atmosféru. Příští rok bude jubilejní 70. ročník hostit naše škola. Těšíme se. 

Jiří Karas

Skip to content