Florbalový turnaj s naší účastí

Dne 10. 11. 2021 se v Chomutově uskutečnil florbalový turnaj Subterra Cup středních škol okresu Louny a Chomutov. Naše škola přivezla do Chomutova mladý tým složený hlavně z prvních ročníků, kteří získají zajímavou zkušenost. Ve složení: Milyan, Khol, Jelínek, Pilař, Havel, Halíř, Štrasser, Martinovský, Škarda, Kořán a Vrána podlehl náš tým nejprve proti Chomutovské škole, která měla samé závodní hráče a stala se později vítězem turnaje. V dalším kole pak přišla druhá porážka s týmem z Podbořan a nakonec i poslední vystoupení skončilo porážkou s týmem z Kadaně. Přestože jsme nevyhráli žádné utkání, vypracovali si chlapci řadu pěkných možností a v každém utkání dali vždy alespoň jeden gól. 

https://www.ceskyflorbal.cz/stredniskoly/turnaj/detail/4

Skip to content