Školní rok s Covidem na Obchodní akademii a Zemědělské škole

Téměř po celý školní rok s několika málo přestávkami byly dveře škol zavřené a výuku nahradil online prostor, včetně naší Obchodní akademie a Střední odborné školy zemědělské a ekologické Žatec. Pokud se ohlédneme za uplynulým obdobím s distanční výukou, hodnotí ho všichni jako rok velmi náročný po všech stránkách, ale je potřeba také nezapomenout na stránky pozitivní. Obory naší školy, ať už ekonomické, sociální, zemědělské či elektrotechnické se snažily fungovat v těchto nelehkých dobách alespoň stejně dobře jako při běžné výuce, i když to nebylo jednoduché. Covidová doba ovlivnila i třídní schůzky pro rodiče nebo den otevřených dveří, kdy i tyto akce se uskutečnily v kyberprostoru. Přejeme všem našim i ostatním žákům klidný závěr školního roku a přání, aby se toto období už neopakovalo.

Ing. Pavel Sekera

Skip to content