AKTUÁLNÍ AKCE ŠKOLY

Volby do Školské rady dne 25. 9. 2023.
AGRODAY 2023 - akce na zemědělské sekci 27. 9. 2023.
Informace k vyhlášení volného dne 29. 9 2023.

Bližší informace k akcím naleznete v tlačítkové liště na úvodní stránce.

Mladý ekonom

V prosinci uspořádala naše škola místní kolo soutěže Mladý ekonom. Soutěž běžně obsahuje dvě části, test finanční gramotnosti a prezentaci na odborné téma.  V současných nestandardních podmínkách se soutěž nemohla tímto způsobem konat.  Žáci základních škol se do soutěže zapojili řešením on-line testu. Ze zúčastněných 61 žáků dosáhlo deset z nich na plný počet bodů. Diplomy a drobné ceny jim byly předány při konání dne otevřených dveří naší školy. Rovněž při dnech otevřených dveří se konaly akce Budoucnost v čistém životním prostředí a Podpora technického vzdělávání. Všechny tyto akce byly finančně podpořeny městem Žatec.

Skip to content