Dny otevřených dveří ukazují zájem o naši školu

Téměř 190 žáků základních škol navštívilo během dnů otevřených dveří (13. prosince 2019 a 10. ledna 2020) obě budovy naší školy. Oba dny pojala naše škola zajímavým a poutavým způsobem. Tradiční prohlídku učeben a besedy s učiteli a žáky doplnily tentokrát další akce: koncert zpěváka Pokáče, znalostní kvíz z finanční gramotnosti, poznávání předmětů v agropodnikání, rychlostní test elektronické komunikace, hra v elektroučebně a fyzikální pokusy. Cílem bylo, aby si potenciální uchazeči odnesli z návštěvy naší školy zajímavou zkušenost a zážitek.

OA a SOŠZE Žatec se zviditelňuje nejen organizováním zajímavých aktivit a soutěží, ale také úspěchem vlastních žáků v různých soutěžích. Naposledy nám velikou radost udělala dvojice žáků (M. Starečková a D. Reininger) v soutěži “Soutěž & Podnikej”. Vítězstvím v regionálním kole se kvalifikovala s projektem Ticker Print dokonce do celostátního finále. Tradiční a stále aktuální nabídku oborů naší školy (ekonomické lyceum, obchodní akademie a agropodnikání)  doplňují maturitní obor sociální činnost a učební obor elektromechanik.

Skip to content