Sdělení ředitele školy

Vážení rodiče,

výsledky JPZ budou zveřejněny v pondělí 29. 4. 2019 v 11:00 hodin na školním webu v sekci Pro rodiče a veřejnost v podsekci Přijímací řízení a také v příloze tohoto e-mailu.

Rozhodnutí ředitele bude rozesláno zítra 30. 4. 2019 poštou. 

Přijaté uchazeče, kteří se rozhodnou ke studiu na naší škole, žádáme o urychlené odevzdání zápisového lístku na sekretariát školy ve Studentské ulici 1354 (nejpozději do 10 pracovních dnů ode dne oznámení).

Pro zjednodušení komplikovaného systému přijímání prosím zejména uchazeče, kteří se rozhodnou nenastoupit ke studiu na naši školu, o co nejrychlejší informaci o jejich rozhodnutí – e-mailem na adresu: sekretariat@oazszatec.cz.

S pozdravem a přáním příjemného dne

Mgr. Jiří Karas
ředitel školy


Výsledky přijímacího řízení – Maturitní obory


Výsledky přijímacího řízení – 3leté obory


Informace

Konkrétní termín zveřejnění seznamu přijatých uchazečů do maturitních oborů závisí na zpřístupnění hodnocení uchazeče z jednotných testů Centrem pro zpracování výsledků. Výsledky didaktických testů z prvního a druhého řádného termínu jednotné přijímací zkoušky budou řediteli školy k dispozici 28. dubna 2019 (výsledky z náhradního termínu 20. května 2019). Následně do dvou pracovních dnů ukončí ředitel školy hodnocení a zveřejní seznam přijatých uchazečů pro řádný termín nejpozději do 30. dubna 2019 (pro náhradní termín do 22. května 2019).  Informace: Mgr. Jiří Karas, ředitel školy tel: 415 240 254