Jménem vedení školy a Sdružení přátel školy zveme srdečně všechny maturanty a jejich rodiče, studenty a zaměstnance školy na slavnostní ukončení čtyřletého studia oborů Agropodnikání, Ekologie a životní prostředí. Pozvánka

Terezínská tryzna 2017

  K pravidelným účastníkům Terezínské tryzny patří i žáci naší školy. 70. ročníku vzpomínkové pietní akce, která se konala na Národním hřbitově před terezínskou Malou pevností v neděli 21. 5…. Read more »

Ohlédnutí za Dánskem

         Začátkem dubna se skupina studentů 1. – 3. ročníků Obchodní akademie a Střední zemědělské a ekologické školy v Žatci zúčastnila pod vedením Mgr. Ivany Doktorové a Mgr. Evy… Read more »

Edith a Marlene pod Palmovkou

KMD – dubnové (poslední) představení   Éva Pataki: Edith a Marlene Edith a Marlene je příběhem dvou slavných šansoniérek Edith Piaf a Marlene Dietrich. Obě se setkají v úterý 25…. Read more »

Hamlet ve Švandově divadle

HAMLET: Ale přehnaně krotcí taky nebuďte. Řiďte se ve všem uměřeností. Svá gesta přizpůsobte slovům a slova zase gestům a úzkostlivě ve všem dbejte přirozenosti. Neboť vše, co takhle vybočuje… Read more »